PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski. Finał Ekstraklasy Ligi Lekkoatletycznej
LUBLIN, 26 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 19:23:42
K4x400Mix 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 400 800 1500 100p 400p Wzwyż Trójskok Kula Młot 4x400X

100 400 800 1500 110p 400p Wzwyż W dal Kula Młot

DZIEŃ 1
2020-09-26
SUMA
PUNKTÓW


Skok wzwyż odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

16:00  Ceremonia otwarcia 
16:10  Wzwyż M 
16:15  Młot K 
16:25  Trójskok K 
16:30  Kula M 
16:35  100 m K  [s]
16:45  100 m M  [s]
17:00  400 m pł K  [s]
17:15  400 m pł M  [s]
17:30  400 m K  [s]
17:40  400 m M  [s]
17:45  Młot M 
17:50  800 m K  [s]
17:50  Wzwyż K 
17:55  Kula K 
18:00  800 m M  [s]
18:15  100 m pł K  [s]
18:00  W dal M 
18:30  110 m pł M  [s]
18:45  1500 m K  [s]
18:55  1500 m M  [s]
19:00  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
RP 3:22.26 reprezentacja POLSKA Nassau 2017-04-23
RP 3:15.46* reprezentacja POLSKA Yokohama (JPN) 2019-05-11
RP 3:19.82* KS AZS AWF Wrocław Jelenia Góra 2019-08-01
RP 3:12.33* reprezentacja POLSKA Doha (QAT) 2019-09-29
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-26 19:23:42
4x400 m Mix - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-26 19:00 WYSTARTOWANO: 19:10:28
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 4 6 KOTYRA Mikołaj
WRONA Alicja
MIROSŁAW Cezary
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
AZS UMCS Lublin (LU) 3:25.75 0.194 7 1
2 6 86 WARZECHA Henryk
KARAŚ Mariola
CUBER Karolina
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków (MA) 3:32.97 0.174 6 2
3 5 127 LESZCZYŃSKA Anna
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
DUDEK Bartosz
KLEPACKI Maksymilian
KS Podlasie Białystok (PD) 3:35.11 0.240 5 3
4 3 58 LEC Dawid
BARTOSIEWICZ Natalia
WYKA Weronika
BANY Bartłomiej
AZS-AWF Warszawa (MZ) 3:35.15 0.199 4 4
5 8 106 STOKŁOSA Aleks
KROK Agnieszka
GREINER Olivia
JURCZYŃSKI Rafał
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:36.40 0.347 3 5
6 2 52 JAGUŚCIK Julia
BORKOWSKI Mateusz
JAKŚ Aleksandra
RZEŹNICZAK Mateusz
RKS Łódź (LD) 3:40.51 0.337 2 6
7 7 28 JACHYMEK Sabina
BIELIŃSKA Weronika
WAWRYNKIEWICZ Szymon
KRAWCZYK Mateusz
KS Agros Zamość (LU) 3:56.80 0.138 1 7
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.048312902450562 s.